| marinush0011 a întrebat:

Salut,
nu inteleg de ce nu vrea sa mearga monitorul in sensul sa apara ceva pe ecran cand bag mufa in slotul de la placa de baza, monitorul este Sync Master 940N este LCD, cablul este acesta http://www.pcactiv.ro/......at-15t-15t presupun ca stiti cum arata mufa din placa de baza vazand cablul, ceva sugeti? dau o mare fundita pentrucel care m-ar putea ajuta...
Ps monitorul merge prin placa video, dar din moment ce nu mai am cooler la placa video as fi vrut sa merg fara ea.

Răspuns Câştigător
| ahileintaiul a răspuns:

Verifica in bios daca nu cumva placa video on-board e dezactivata. Verifica sa fie activata si da restart.