| KaoSStixX a întrebat:

Salut, nu mai pot pune pozele pe modul public, dar daca vreau sa pun ceva ce am distribuit pot, ce sa fac sa imi pot pune pozele pe public? Apropo, la setarile de confidentialitate nu imi apare public, doar : prieteni, prietenii prietenilor, etc.

Posted in 01.03. 2015 00:12

2 răspunsuri:
| SirOne a răspuns:

Intra la setarile contului, uita-te la confidentialitate si cauta acolo sa-ti faci profilul vazut de toata lumea, dar cel mai bine ar fi sa lasi prietenii prietenilorwinking

| KaoSStixX explică:

Eu isi spun ca nu am acea optiune si tu imi zici sa pun optiunea aia laughing, deci daca puteti ceva linkuri ceva acolo sau niste setari care sa imi ofere acea optiune, deci repet, nu imi apare acea optiuneeeeeee! Ps. Si pe telefon si pe pc nu pot