| miha01 a întrebat:

Nu stiu daca am postat intrebarea la locul potrivit dar imi incerc norocul! Vreau sa-mi achizitionez niste Casti Sennheiser HD 380 Pro ( daca stiti unele mai bune, va rog, sunt gata sa va ascult) si de asemenea un Ipod Touch 16 gb, vreau sa stiu daca sunt "compatibile" cu castiile mentionate mai sus, ma refer daca placa de sunet a ipod-ului este destul de buna pentru ele. Va multumesc happy

1 răspuns:
| adrew a răspuns:

Eu am casti Panasonic RP-HT010 sint extrem de bune si am platit pentru ele aproximativ 10$