| alex2009 a întrebat:

Salut o persoana are 2 id de messenger unul vechi si unul facut acum 2 luni cand trimit maill pe id vechi totul decurge bine dar cand trimit maill pe id nou acesta nu ajune imi vine acel raport inapoi ca nu s-a trimis. Se poate face la maill ceva setari ca sa nu mai primesti maill de la nimeni? Sau ce ar putea fi? Multumesc.

3 răspunsuri:
| mirceas a răspuns:

Incearca sa aflii id cel bun si apoi scrie din nou!

| 非有神论者 a răspuns:

Desi nu stiu exact ce raport primesti, cel mai probabil ca gresesti id-ul. incearca din nou.

Răspuns utilizator avertizat