| puscasul a întrebat:

Salut
Pc meu dupa cel pornesc ma joc etc si dupa 10minute se blocheaza tot si nici nu merge sa misc mouseul etc si restartez pc si iar dupa 10 min iar.
Ce are ce trebuie sa-i fac?
Funda

6 răspunsuri:
| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Ai incercat sa reinstalezi windowsul?

| Kozmyn96 a răspuns:

Reinstaleaza windowsul...majoritatea erorilor de acest fel au loc din cauza virusilor...incearca sa formatezi partitiile(in special Chappy, apoi instaleaza windowsul

| angelicsin a răspuns:

Ce configuratie ai? ce sistem de operare folosesti? ce antivirus ai? ai instalat drivere noi recent? de cand ai astfel de probleme? da-mi cateva detalii suplimentare ca sa pot sa te ajut cu o idee.

| puscasul explică:

Pai il am de 5 ani antivirusu s-a sters am 3 windowsuri cand il pornesc nu conturi in partitia C mise umple ieri aveam in ea 2 gb azi 200 mb.Si imi merge mai greu pe net in lag. Windows xp piratat... cu imagini de windows 7.

| Techno4Ever a răspuns:

I-ar face bine un reinstalat de Windows.

| robyzor a răspuns:

Daca nu merge cu un reinstla windows incearca sa faci un test la placa video poate fi si de la ea...se incinta prea tare...de cati ani ai pc?