| anonim_4396 a întrebat:

PC-ul meu ruleaza Windows 7 si am nevoie sa instalez OpenGL dar placa video nu are driver si pentru Windows 7(Radeon 9250). Este vreo posibilitate sa instalez OpenGL fara sa trec la Windows XP?

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Driverele originale date de fabricant contin elementele necesare.
Descarca-le si instaleaza-le in locul celui pus de windows.

| gelu1970 a răspuns:

Incearca sa gasesti acelasi driver pentru w vista, de 32 sau de 64 bit in functie de windows ce ai instalat. e foarte posibil sa iti functioneze.