| AlexMoss a întrebat:

Salut pentru cei care lucrati in Photoshop poate imi dati si mie niste idei sa mai lucrez in el si ca m-am plictisit de tot si daca stiti si after effects sa-mi spuneti si mie ceva idei de animatii
Pa pa

Răspuns Câştigător
| AlexCrb a răspuns:

Mno, eu cand ma plictisesc fac tot felul de corcituri intre animale... Gen veverita cu cap de vultur, maimuta cu cap de bufnita, Girafa colorata in zebra, leopard cu corp de hiena, etc... Sau tot felul de alte idei trasnite.