| Ev0 a întrebat:

Posedez un laptop HP Compaq 6510b si problema mea este ca are un bios vechi (onboad bios) versiunea f.0b(la intrarea in bios am mai gasit ceva 1.30) am fost si pe site-ul producatorului am luat toate fisierele pentru bios doar una care l-am pus pe cd mia scris ca nu pot sa fac update de la f.0b la f20 si altele nau merg, pe site cea mai veche versiune era f.0e deci nu prea miera de ajutor.
Date specificie ale laptop-ului meu:
OS:Win XP Profesional 2002 SP3
Intel(R) Core(TM) 2Duo CPU
T7300 @ 2. 00GHz
2. 00GHz, 1.99 GB Ram(sistemul citeste prost in unele locuri apare 2048)/2GB Ram

Ajutor Va Rog Frumos +

Răspuns Câştigător
| Anonymus314 a răspuns:

Nu-i fa update, daca nu ai probleme cu el, nu te risca, poti sa-l strici.

O, inca ceva: Posed* nu Posedez, e o diferenta foarte mare.

3 răspunsuri:
| Gas a răspuns:

Daca nu te pricep nu-ti recomand sa te apuci sa te bagi la updateuri de bios, asta daca nu vrei sa-ti para rau pe urma happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si tu chiar il posedezi :O...bai avem nevoie de un exorcist.

| Ev0 explică:

Trebuie sa mentionez ca Biosul este din 08/02/2007