| anonim_4396 a întrebat:

Pot sa fac astfel incat sa nu-mi poata da nimeni like la poza de coperta de pe facebook? Eu am vazut pe profilul unora asta...cum?

4 răspunsuri:
| Kettolix a răspuns:

Pai daca vezi asta la cineva ce nu iti este prieten inseamna ca are setate postarile pentru friends. Daca ai vazut asta la prieteni iti poti pune o coperta urata sa nu dea lumea like tongue Nu, glumesc, nu stiu cum faci sa nu poata da lumea like, nu am auzit vreodata despre asta

| Terminator97 a răspuns:

De ce vrei sa nu ai likeuri la poze?

| anonim_4396 explică (pentru Terminator97):

E o chestiune mai complicata...

| Stefan_Lorena_2000 a răspuns:

Tot ce stiu e ca poti sa iti setezi pozele/postarile pe "Doar eu", si le poti vedea numai tu, deci nimeni nu iti da like.