| Silver000 a întrebat:

Salut prieteni! Ce sa fac daca vreau sa imi accesez contul de ymail si imi apare o alta intrebare secreta si nu cea pe care am ales-o, iar eu nu stiu raspunsul?

Răspuns Câştigător
| daassh a răspuns:

Ca sa rezolvi probleme cu "intrebarile secrete" trebuie sa discuti direct cu cei de la ymail, eu spre exemplu am avut cele mai mari probleme cu cei de la yahoo, asa dar daca vrei sa se rezolve problema, intra la sectiune help(ajutor), contacteaza-i si spune-le de problema, ATENTIE ce vorbesti cu ei, intrebarea secreta nu are cum sa fie schimbata, doar de tine, asa ca lor le poti spune ca ti-ai uitat raspunsul la aceste intrebari nu ca au fost schimbate, ca asa ceva nu se poate, ca altfel s-ar putea sa te trezesti ca o sa-ti spuna ca nu-i contul tau, mai ales daca nu poti sa dai date concrete despre acesta, cand a fost deschis, pe ce nume, data de nastere, intrebarile secrete pe care tu le stii, etc.Mult succes!

1 răspuns:
| KraddyQ a răspuns:

Nu ai ce sa-i faci, fara intrebare nu poti sa accesezi contul