| DaNisMiToCaN a întrebat:

Problema aceasta a mai circulat pe aici ceva vreme, dar victima si-a rezolvat problema si nu a dat prea multe detalii.
Toata treaba e in felul urmator, ajung acasa dau sa aprind Tv-ul si dupa care Digi-ul si chestia e ca in urmatoarele 10 secunde telecomanda se strica.
Teoretic se strica, dar nu si practic.
Am incercat chestia cu apartul foto si telecomanda merge excelent, ideea e ca nu primeste nimic "Receiver-ul" etc etc.
Cine a rezolvat problema a spus ca era de la antena., acum nu stiu astept raspuns si de la X-ulescu. sa vedem poate ma ajutati si voi mersi!

1 răspuns:
| alexpr2000 a răspuns:

Pai poate fi si de la antena Dar mai precis telecomanda are ceva mi s-a intamplat si mie si am dus-o la un reparator daca vrei ia mess lui thomaswalter35