| tzetze2582 a întrebat:

Salut, problema este urmatoarea: pun filme pe un stick si vreau sa le pun pe TV dar nu imi citeste subtitrarile desi sunt pe stick. Care sa fie problema?

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Pe langa ce a spus Sebastian, trebuie vazut si ce tip de subtitrare stie televizorul! Scrie in carte, citeste-o ca de aia o ai!

| MateiSebastian a răspuns:

Numele subtitrarii trebuie sa fie identic cu cel al filmului.
Ex.
Avengers.mkv
Avengers.sub

| tzetze2582 explică:

Si cam ce formate de subtitrari ar putea sa citeasca in afara de srt?