| Skynox a întrebat:

Salut, problema mea este următoarea, de Duminica trecută nu îmi mai merge webu, eu folosind opera, apare că ' se încarcă ' dar pagină rămâne albă, de la un timp după ce îl las să se ibcarce mai mult apare asta http://postimg.org/image/53h9ywre5/. A început nici skype-ul să numai meargă, şi nici metinul, dar samp ul merge. Ce se întâmplă? Folosesc windows Xp iar pc-ul meu arată cam aşa :
-1gb RAm
-256MB placa video, Intel
-proces 3gHZ, pentium 4.
Ce poate avea? Un reformat ajută la ceva?. Funda!... Vă rog veniti cu cât mai multe idei!}`

1 răspuns:
| Alexxxxxx34 a răspuns:

Pai ar ajuta o reinstalare a sistemului, un scan cu antivirusul care sa previna o posibila infectare si sa o repare pe cea existenta daca este si/sau dezactiveaza firewall-ul.