| anonim_4396 a întrebat:

Puteti sa-mi explicati si mie va rog care este treaba cu acest internet de la Romtelecom? Nu inteleg prea bine. Adica este prin cablu sau pe modem. Va rog cei care aveti sau stiti despre acest pachet vreau sa stiu mai multe informatii.
Uitati link-ul:
https://www.romtelecom.ro/......power.html

Astept raspunsurile voastre! Votez raspunsul!

Răspuns Câştigător
| jhonny999 a răspuns:

Romtelecom ofera internet cu conexiune prin modem, Viteza este in raport de abonament, poti alege viteza de transfer de 2mb 6 mb sau mai superioara in raport de cit permite banda in regiunea ta.