| AlexandruJuravlea a întrebat:

Salut puteti sa-mi sugerati un telefon foarte bun pana in 900 de lei?

9 răspunsuri:
| Magnifico a răspuns:

Simplu,Galaxy S3 Neo pret 899 lei la Altex (sunte reduceri)

| Jipa95 a răspuns:

Http://www.emag.ro/......DWY7QBBBM/

Mai ok decat asta, nu gasesti.

Bft!

| diablo2 a răspuns:

Http://www.emag.ro/......DWHNLBBBM/
Camera 8 mpx
Camera frontala 1, 3 mpx
Procesor quadcore qualcomm
de 1200 ghx
1gb ram, android 4.4.2, diagonala de 4, 7 inchi e perfect pentru pretul acela

| diablo2 a răspuns (pentru diablo2):

Am uitat sa iti spun, chiar daca acel Xiaomi Redmi, pare promitator, nu e atat de bun pe cat pare, De ce? Pentru ca e firma chinezeasca, care face doar porcarii am avut si eu si e bun de aruncat la gunoi.

| Jipa95 a răspuns (pentru diablo2):

Daca nu stii, nu raspunzi. Xiaomi de care tu nu ai auzit(Ca poate esti incult in acest domeniu) este pe locul 5 global. Nu stii la ce ma refer? pai afla ca is peste Lg spre exemplu. Nu e destul? Si mi merge foarte bine, are hardware asemanator cu ce are si galaxy note 3/xperia z1

| FURRIA a răspuns:

Galaxy S3 Neo

| Fredi69 a răspuns:

Orange hiro. Eu l-am luat cu 200 lei.

| OanceaAndrei22 a răspuns:

Uite aici un telefon foarte bun la 900 lei http://bit.ly/1DNlmUi

| TipicAnonim123 a răspuns:

Sony Xperia M2
http://www.emag.ro/telefon-mobil-sony-xperia-m2-black-86050/pd/D039LBBBM/
E 999 lei dar merita!
Camera: 8 mpx
Procesor: Qualcomm MSM8226 Quad Core
1gb ram
Android 4.3 (Jelly Bean)
Diagonala 4.8 inch
E super fain, recomand, Sony face toate produsele ei calitativ :D!