| Mada9629 a întrebat:

Salut, recent (acum cateva ore) am descarcat dupa acest site http://www.titrari.ro/index.php?page=cautareavansata&z8= 1&z5=0270761 Candy Candy (1976) care e un anime si e sub forma de Arhivã ZIP realizatã cu WinRAR. Am extras anime-ul, se deschide cu VLC dar sunt sub format de fisier srt, dar am dat sa le deschid si vlc nici nu merge: da redare si apoi se opreste, asa imi face la infinit, cred ca e o eroare de nu le citeste. Cum pot sa deschid aceste videoclipuri ca sa urmaresc anime-ul?

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Cum adica "dupa"? Din spatele site-ului, sau cum?
Srt-urile sunt fisiere text, deci? Greu?

4 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Nu inteleg intrebare. Trage fisierul.srt direct in VLC dupa ce a pornit filmul si gata.

| Mada9629 explică (pentru GdX):

Am incercat asta si nu merge deloc. Intrebarea era: Cum deschid aceste tipuri de fisiere srt?

| Mada9629 explică (pentru K0sti):

Acum mi-am dat seama ca am descarcat de fapt subtitrarea nu serialul de desene animate ci doar subtitrarea lui. Mersi de ajutor!

| K0sti a răspuns (pentru Mada9629):

Nu ai pentru ce!

| K0sti a răspuns (pentru Mada9629):

Cum adica "dupa"? Din spatele site-ului, sau cum?
Srt-urile sunt fisiere text, deci? Greu?