| anonim_4396 a întrebat:

Recent am fortat si eu putin update-ul la Windows 10 pe laptop. Ce am constat este faptul ca nu mai pot folosi unele combinatii de taste. De exemplu, inainte cu Fn+F5 activam/dezactivam touchpad-ul, dar acum nu se mai intampla nimic. Ce vad ca mai functioneaza este doar modificarea sunetului (mai tare/incet).

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Trebuie noi drivere instalate, descarca Intel si da cautare de drivere sau amd catalyst, eu asa mereu am rezolvat

| immaBeast a răspuns:

Ce laptop ai?
Cati ram ai, ce procesor si hard?
Vreau sa stiu daca ' imi permit ' sa fac si eu update la windows10 pe jaful meu. laughing

| anonim_4396 explică (pentru immaBeast):

I5, 6Gb, 750Gb

| SowW1 a răspuns:

Imi poti da un link sa fortez si eu?
Deci am app Get W10 si cand dau sa caute update niciun W10
Ai vreun link cv?

| anonim_4396 explică (pentru SowW1):

Daca nu vrei sa mai astepti, te duci in C/Windows/SoftwareDistribution/Download si stergi tot de aici. apoi deschizi cmd ca administrator si scrii wuauclt.exe/updatenow. La mine asa a mers. Totusi, nu ar strica sa mai astepti pentru ca e posibil sa iti fie dor de interfata de W7/8.