| BLADE98 a întrebat:

Salut recent am schimbat windowsul de la xp la windows 7, dar a aparut o problema dupa ce fac restart la calculator sunetul apare abia dupa vreo 5 minute care ar putea fi problema?

P.S.-nu imi spuneti sa instalez draiverele ca am incercat.

Eu am facut ceva schimbari in BIOS ar ptea fi aceasta problema?

3 răspunsuri:
| RRaauull a răspuns:

poate ca ai un calculator mai greoi care vede castile mai tarziu

| dirteeecash a răspuns:

Probabil ca e vina windows-ului. Ai bagat o versiune de c**.

| Sebastian_Mihai_1996_xybE a răspuns:

Daca ai umblat in bios doar dai restart intra la bios si vezi ca in partea de jos iti scrie gen "f10 restaurare setari" dar depinde de ce placa ai ( au butoate diferite ) si in ce limba este. Iar la partea cu sunetul in caz ca nu folosesti calculatorul la editari video/audio/efecte nu te ajuta prea mult driverele si ai putea sa le lasi pe cele instalate automat de windows ( Daca s-au instalat ).