| JoKeRuLwTF a întrebat:

Salut, recent mi-am cumparat un mouse care are 2 butoane in lateral ( < > ).As vrea sa schimb functiile acelor butoane dar nu stiu cum. Sper sa ma ajutati.

5 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Doar daca mouse-ul respectiv vine cu un program sa poti modifica functiile butoanelor, altfel nu ai cum sa le schimbi.

| darrio2007 a răspuns:

Nu poti.Banuiesc ca este un mouse pentru gaming.

| LonelyLoner92 a răspuns:

Din pacate nu cred ca se poate.

| AntoniSoulesOne a răspuns:

Nu cred.

| Robi1444 a răspuns:

De la ce firma ai? Cauta pe net drivere pentru mouse-ul ala si ai sa poti schimba.
De exemplu, eu am un SteelSeries si mi-am luat de pe net SteelSeries Engine 3 cu care pot sa setez butoanele si culoarea.