| Emanuel_Cocut_1999 a întrebat:

.Se merita sa revopsesc laptopul? Va arata mai bine? Îl va afecta cu ceva? Se poate vopsi și mouseul lui nu?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Laptopul nu este o ușă de lemn sa pui pensula cu vopsea pe el cand ti se scoală. Daca nu-ti place cum arata schimba-i carcasa.

| untu a răspuns:

De unde ai mai auzit asa ceva sa mai revopsesti laptopul? De ce nu-ti place culoarea? Nimic! Lasa laptopul asa cum este produsul iesit din fabricatie! Mouse la fel!

| AryDragutzaGazutza a răspuns:

Depinde de caz. Daca este nevoie, cel mai bine este sa contactezi pe cineva care se pricepe la asta sa il facă cu o vopsea specială, dar daca nu este nevoie, eu l-as lasă asa cum este, si pana la urma, nu aspectul contează, ci cum functioneaza. happy