| victor11 a întrebat:

Salut si va rog in legatura cu android pe Samsung wave 1 s8500.
va dau urm. link http://www.youtube.com/watch?v=u0rOC3cH09s
va rooog sa ma ajutati, va rog mult. vreau sa-mi instalez android pe acest telefon dar dupa ce copiez fisierele in telefon, il opresc apoi il pornesc cu acele 2 taste, dar nu vrea sa porneasca. imi arata doar "Samsung wave s8500" si gata, nimic.sa-l pornesc pe bada merge. va rog mult, ajutati-ma. va rog.

Răspuns Câştigător
| artagonlord a răspuns:

Din cate stiu eu, Samsung iti da softul si apesi pe acele butoane si conectam la pc, si apasam pe un start.