| a întrebat:

So, azi mi-am luat un telefon nou(Lg Cookie lite), si nu are cablu de date.Cum fac sa-mi trimit melodii din calculator in telefon? Stiu ca prin bluetooth, dar cum procedez?
Multumesc.

3 răspunsuri:
| TeoDoraAa a răspuns:

Pai iti trebuie o chestie ca un memory stick cu usb pe care o pui la calculator. Iti apare pe ecran nu stiu ce si e gata bluetooth-u. dai click dreapta pe iconita cu bluetooth si alegi: receive files sau send files. Apropo... chestia aia numita bluetooth costa. cam 30 40 lei la ultima verificare prinmagazine. Poate ai noroc si s-au ieftinithappy

| marpey16 a răspuns:

Si eu am un LG Cookie Lite, de ieri, si am cablu, dar nu gasesc driver. Daca nu ai bluetooth, cumpara-ti cablu... desi nu are CD de instalare. Cel putin eu nu am...

| anuk a răspuns:

Pai eu am la laptop bluetooth si la mine e asa: am undeva in bara sigla bluetooth-ului dau click acolo si dau adaugare dispozitiv bluetooth si daca ai si telefonul activat iti va aprea acolo. dupa ce l-ai inregistrat dai trimitere fisier si iti trimiti fisierul big grin