| Maxnonymus a întrebat:

Salut, spuneti-mi si mie un program sau niste setari sa scap de reclame, am AdBlock-ul asta obosit dar nu face absolut NIMIC.

11 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Intră la setări la AdBlock și bifează toate căsuțele. Vei vedea că reclamele o să dispară.

| Maxnonymus explică (pentru OnuOnulică):

Am facut de mult asta...AdBlock este cel mai de rahat program posibil contra reclamelor.

| darrio2007 a răspuns (pentru Maxnonymus):

Asta e parerea ta.

| K0sti a răspuns (pentru Maxnonymus):

Aia crezi tu! Pentru nepriceputi ca tine! Ce ai tu acolo, nu e problema de adblock, e problema de adware, mai exact malvertising!

| Maxnonymus explică (pentru K0sti):

Deci tu doar ai comentat. Eu nu am cerut comentatori, am cerut o rezolvare la problema.

| K0sti a răspuns (pentru Maxnonymus):

Ti-am spus problema pe care o ai! Ti-am dat prajitura, nu-ti bag si in gura! Pune osul la treaba!

| gelu1970 a răspuns:

Ruleaza AdwCleaner
restarteaza
si ca sa fii mai sigur ruleaza si malwarebytes free
bafta

| Gonrax a răspuns:

Adblock Plus. Bifeaza-i toate setarile, si depinde si ce browser ai.

| NewLifeGaming a răspuns:

Https://addons.mozilla.org/......lock-plus/
Descarca-l nu am nici o problema cu nici o reclama(pe youtube sau orice alt sv, reclamele pe marginile de site-uri uneori raman, iti recomand sa incerci. Il folosesc de 1 an si il iubesc.

| Maxnonymus explică (pentru NewLifeGaming):

E Firefox only, eu rulez Chrome, da stiu ca este cel mai plin de reclame si de cookie-uri dar e cel mai bun dupa parerea mea.

| mondici a răspuns:

Adguard,e f.bun.