| 21434325124523 a întrebat:

Salut
stie cineva ce trebuie sa scriu/pun ca sa se faca conexiune de la email-ul de pe site-ul meu la messenger ca oameni sa se poata inregistra cu email-ul si ce trebuie sa fac cu descriptia(lucrul) aia pe rare trebuie sa o pun la email ca sa mearga?
mersi

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Acum exprima te sa intelegem si noi ce vrei

| 21434325124523 explică:

Ce trebuie sa fac ca sa mearga email-ul de la inregistrare ca oameni sa se inregistreze pe site
adica ce trebuie sa scriu/introduc ca sa mearga email-ul trebuie sa introduc o adesa de email ceva ca sa mearga?

| 21434325124523 explică:

Ce trebuie sa fac ca sa se inregistreze oameni cu email si ce trebuie sa fac ca sa mearga email-ul