| stop99 a întrebat:

Stie cineva cum pot seta grafica la PS3? Din cate am inteles, consola, e facuta sa 'scoata' 1080p, dar la mine se vede foarte prost.

2 răspunsuri:
| Alexuţ02 a răspuns:

Hei, salut, dai Display Settings, de acolo se face "toata smecheria", este foarte important sa folosesti si HDMI, acesta reda 1080P-ul. sper ca te-am ajutat.

| AllaBalla97 a răspuns:

Ti apasat pe Butonul de power pana isi da automat grafica la maxim (cat suporta tv ) Buntonul il ti apasat cand, consola este oprita!
Bafta!