| 21434325124523 a întrebat:

Salut stie cineva cum sa imi fac un site de download in care oameni să puna programe la download si cum creez logare inregistrare buton de upload si cum creez buton de download si cum fac sa se downloadeze si cum sa fac sa li se deschida fisierul in care sa isi aleaga ce program sa puna la downloadat
mersi

1 răspuns:
| StefanKogut a răspuns:

Inveti un pic de programare si dupa aia il faci. Ideea e ca nu exista un buton undeva unde sa dai click si sa ai site-ul asta numai bun de folosit. Acesta e un tip de aplicatie web destul de complexa si pentru realizarea careia sunt necesare atat cunostinte de programare (mysql, php, html, css, javascript, etc) cat si cunostinte privind tehnologiile implicate in functionarea unui site(web server, database server, cookies, criptografie, ssl, etc).