| MaZGaLiCiYi a întrebat:

Salut.Stie cineva daca as putea sa joc Metin2Lunaris cu o placa video mai,, micuta"? Dau funditawinking

Răspuns Câştigător
| IceVirus a răspuns:

Nu merge, si daca merge merge foarte sacadat: Uite un link cu o placa video ieftina si buna m.emag.ro/searchlog?url=placa-video-sapphire-ati-radeon-hd-5450-1024mb-gddr3-64bit-hdmi-dvi-pci-e-11166-32-20g%2Fpd%2FEP9XDBBBM%2F&selected_product_id=191685&position=9&page=1&type=view&search_id=9

3 răspunsuri:
| IceVirus a răspuns:

Depinde, cand spui mai micuta, la ce te referi?

| MaZGaLiCiYi explică (pentru IceVirus):

Cand spun micuta ma refer la memorie... cu alte cuvinte am o placa video praf care nu suporta jocurile 3D laughing, si ma intrebam daca ar fi vreo cale sau ceva cu care as putea sa rezolv temporar(macar pentru cateva zile, pana imi iau alta noua) problema. Daca stii vreun program sau ceva de genu cu care sa pot juca jocuri 3D spre ex Metin2 s.a.Te astept, daca stii cu link i, dau funditahappy

| MaZGaLiCiYi explică (pentru IceVirus):

Ok,mersi mult

| IceVirus a răspuns (pentru MaZGaLiCiYi):

Nu merge, si daca merge merge foarte sacadat: Uite un link cu o placa video ieftina si buna m.emag.ro/searchlog?url=placa-video-sapphire-ati-radeon-hd-5450-1024mb-gddr3-64bit-hdmi-dvi-pci-e-11166-32-20g%2Fpd%2FEP9XDBBBM%2F&selected_product_id=191685&position=9&page=1&type=view&search_id=9