| juubi a întrebat:

Salut,
Stie cineva de ce nu imi merge camera web la mess?

5 răspunsuri:
| KirigayaKirito a răspuns:

Ai instalat driver-ul de la camera?
Daca da, incearca sa reinstalezi messenger-ul! happy

| XxXNotForKiidsXxX a răspuns:

Pai ia vezi mai are picioare?laughing

| tteo92 a răspuns:

Ai nevoie de un driver, portrivit pentru web-u` tau.
ia uita-te tu pe spatele web-ului si zi ce model scrie acol.

| eaglewatch01 a răspuns:

Pai ai facut setarile de rigoare?

| Gabriel_Alexandru_1998 a răspuns:

Vezi daca ai instalat draivarul de la camera web. Daca il ai instalat e din vina messingerului, si mie mi s-a intamplat incearca o versiune mai veche de yahoo. Daca nu merge instaleaza din nou networkul din nou. Acesta se afla pe cd-urile calculatorului in draivere. Daca nu-ti merge nici asa trebuie sa instalezi windosul din nou n-ai alta optiune. Bafta