| anonim_4396 a întrebat:

Salut stie cineva de ce nu pot sa fac chestionare pe drpciv in internet explorer, mi-am facut si cont dar cand incepe chestionarul se bifeaza 4 raspunsuri gresite automat si nu imi da voie sa fac nimic vreau sa mentionez ca la toti prietenii mei le merge foarte bine numai eu am probleme oare sa fie de la internet explorer am 8

4 răspunsuri:
| CEstLaVie a răspuns:

Poate ai virusi?

| Ovidiuxxxc a răspuns:

Ideea ar fi sa-ti reinstalezi Internet Explorer 8. Daca nu poti face chestia asta si iti este frica de error C++ (este posibil), poti face chestionare aici: http://c-drpciv.ro/category/intrebari/ - ei au toate intrebarile cu raspunsuri corecte. Succes.;)

| littleDEX a răspuns:

Http://inprest.ro/

Toate intrebarile din aplicatia noastra pentru chestionare auto sunt identice cu cele folosite de politie la examenul pentru obtinerea permisului de conducere si de drpciv.ro (Directia Regim Permise de Conducere si Inamtriculare a Vehiculelor). La terminarea chestionarului veti putea vizualiza intr-o singura pagina toate intrebarile la care ati raspuns gresit si varianta de raspuns corecta.

Inprest.ro va ofera posibilitatea sa invatati mai usor pentru scoala de soferi si examenul auto. Toate intrebarile au fost revizuite in luna martie 2014. Chestionarele auto sunt generate automat si accesul la toate intrebarile este gratuit.