| stefiYYY a întrebat:

Stiti un model de aparat foto care sa mearga fara baterii? Dar totusi accesibil la pret. ( cu acumulator intern )

1 răspuns:
| Alex_IsJust_1994 a răspuns:

Depinde pentru ce vrei acel aparat si ce sa fie: compact, DSLR, Bridge...
Eu am un Nikon COOLPIX P530, Bridge...destul de multumit de aparat, este cu acumulator happy bag la incarcat si ma tine destul de mult ^^ pretul este in jur de 1000 lei happy cum spuneam, depinde ce-ti doresti...nu prea ai dat detalii.