| Sawarekh a întrebat:

Salut, stiti un program bun pentru melodii, pentru windows 10, 11, etc?

Ma intereseaza niste optiuni faine, sa se schimbe automat, sa setez odata la cat timp, etc.

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Erau niste versiuni mai vechi de Winamp, cu setari pro, care iti permiteau sa alegi timpul de crossfade dintre melodii. Sunt compatibile cu Windows 10/11 in sensul ca aceste windows-uri sunt compatibile cu fisierele.exe care rulau pe Windows-urile vechi.
Alta varianta ar fi AIMP, cu un sunet ceva mai bun decat Winamp, si setarile pe care le-ai cerut.

2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Eu folosesc VLC player atat pentru melodii cat si pentru video-uri
insa nu este atat de interesant pe cat cauti tu, insa este utilwinking

| doctorandus a răspuns:

Deckadance.