| simina96 a întrebat:

Stiu ca intrebarea asta face parte din categoria celor stupide dar totusi o sa intreb: exista vreo posibilitate sa pot vedea o postare de pe un grup care a fost stearsa (Facebook)? Sunt si eu membra in acel grup si in ziua in care s-a postat respectiva postare, eu nu am fost activa. Mi-am dat seama de existenta acelei postari in ziua urmatoare, pentru ca am primit o notificare pe mail, cum ca persoana X a postat in grupul X. Imi apare doar primul rand din postare si pentru a vedea mesajul integral, imi cere sa ma loghez pe Facebook. Intru si acolo apare,, postarea a fost stearsa". Se poate face ceva in acest caz sau e in zadar?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

O postare stearsa nu mai poate fii vizualizata, asta este clar.

| gabicoo a răspuns:

Cel care a făcut postarea a sters-o. Tu ai primit notificarea în momentul în care respectivul a făcut-o. Dacă intrai în acel moment vedeai ce a postat! Acum nu mai ai ce face!

| Osneros a răspuns:

Incearca wayback machine, cu toate ca nu sunt sigur ca postarile de pe Facebook sunt arhivate, mai ales daca grupul nu e public.

| Paula2018 a răspuns:

Din pacate nu... dar nu ai putea lua legatura cu cine a postat si sa ii scrii?

| AcelCinevaa a răspuns:

Nu mai poti face nimic daca postarea a fost stearsa. Degeaba ti-a ramas notificarea