| Daniel_6137 a întrebat:

Salut sunt Daniel, am si eu o intrebare, știți cumva vreun site de aplicații, jocuri, teme și altele pentru nokia 2610? Ca am căutat si nu am găsit deloc. Aștept un răspuns. Vă mulțumesc.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Argim.net.

| JahBless a răspuns:

Mobile9 punct com

| Owy a răspuns:

Mobile9 si zedge ----sunt cele mai bune seituri ptr.telefoane(cauta pe google)au aplicatii,theme,walpapere,ringtonuri, etc., numai iti alegi modelul telefonului care il ai dupa ce ai intrat pe ele.Bafta(dar vezi si telefonul tau ce suporta, ce anume?)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.store.ovi.com
www.zedge.net
www.mobile9.com
www.getjar.com
www.softonic.com
Primul site e site-ul oficial al Nokia unde gasesti o multime de aplicatii, jocuri, teme etc. unele cu bani altele gratis. Restul site-urilor descarci gratis. Trebuie sa alegi modelul telefonului sus in dreapta si incepi sa descarci.