| cosmzx a întrebat:

Sunt in Germania si vreau sa stiu daca este legal steam-ul pentru ca mi-am pus cateva joacuri free

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

NU. Cum sa fie ilegal ceva legal? Steam e facut special pentru asa ceva, la fel ca si origin. Nu-i nici o problema atata timp cat jocurile is luate legal din steam.
Si ielgal e oriunde sa piratezi, daca faci asa ceva, nu numai in Germania.

4 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

A, nu, vezi ca e ilegal. Vezi ca o sa vina garda la usa.

| cosmzx explică (pentru sltlp):

Serios?

| cosmzx explică (pentru sltlp):

Merci!

| sltlp a răspuns (pentru cosmzx):

NU. Cum sa fie ilegal ceva legal? Steam e facut special pentru asa ceva, la fel ca si origin. Nu-i nici o problema atata timp cat jocurile is luate legal din steam.
Si ielgal e oriunde sa piratezi, daca faci asa ceva, nu numai in Germania.

| cosmzx explică:

Va rog sa nu raspundeti in gluma e ceva serios