| Ember_Rares_Andrei_1992 a întrebat:

Sunt un baiat de 12 ani si mi-am facut pe telefon setarile root! Dar am o problema atunci cand intru pe magazin play imi da eroare de conexiune (EU am internet)... Stie cineva cum o pot rezolva? (Va rog raspundeti repede!). straight face

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Ori l-ai rootata cu soft neconform, ori nu te-ai conectat cu contul tău de google.Vezi ce faci pe contul de root, că NU e creat pentru uzul zilnic ci pentru ajustări, asta dacă ai măcar habar de linux. Dacă nu, unroot că e cel mai bine! Succes

1 răspuns:
| Tudor_Mihai_1994 a răspuns:

Introdu parola din nou.