| djragan a întrebat:

Salut.Tastatura de la laptop nu tasteaza ce trebuie.In loc de "k" pune "3", in loc "j" pune "+" si asa mai departe.Aceasta problema a aparut dupa ce am adaugat o tastatura wireless, care merge perfect.Ce trebuie sa fac pentru a remedia problema?! Laptop-ul este un Asus

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Incearca fara adaptorul wireless.
Daca problema persista, atunci - cu adaptorul bagat - STERGE driverul tastaturii laptopului din Device Manager, dupa care da restart la laptop. Problema se va solutiona.

1 răspuns:
| GdX a răspuns:

Eh, ti-a dat peste cap setarile de baza ale laptopului, acel adaptor. Scoti adaptorul, stergi de le device manager tastatura laptopului, o scoti de tot si restartezi laptopul. La restartare el isi va reinstala automat tastatura si nu vei mai avea probleme.