| VlaDtz99 a întrebat:

Te poti conecta la o retea wireless de pe un Nokia C3. Daca da, cum. Si ce inseamna wlan?

2 răspunsuri:
| kinezul007 a răspuns:

Da poti. intri la setari apoi pe conectivitate acolo iti apare wlan, bluetooth si pachete de date. dai pe wlan apoi pe primul si el o sa-ti caute retele wireless apoi te conectezi la ea. wlan e wireless

| Sarudman a răspuns:

Pai uitate in setari si cauta la wlan sau setari retea si acolo ar trebui sa fie setari wifi (dar asta este valabil doar la unele telefoane) daca nu trebuie sa descarci de undeva wifi scanner.