| denisaijd a întrebat:

Știe cineva de ce nu îmi mai permite telefonul cardul? Adică alte carduri permite,dar cel pe care îl am momentan nu îl mai permite,zice că a fost eliminat în mod neașteptat.
Cardul în alte telefoane este permis, și în al meu a fost până ieri când a început să fie eliminat. :/ P.S: am un Karbonn A5S

2 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

Incearca sa criptezi cardul de memorie (s-ar putea sa se stearga lucrurile care le ai in el) incearca aceasta aplicatie ...ps/details daca nu te descuri roaga un prieten care se pricepe sa te ajute.

| K0sti a răspuns:

Formateaza-l!