| Nevastuic a întrebat:

Tocmai ce am primit notificarea aceea de la windows 10. Sunt tentat sa fac upgrade-ul gratuit, insa nu sunt sigur daca ma va tine pe laptop. Specificatiile date de cei de la Microsoft:
Processor: 1 gigahertz (GHz) or faster - am 2.10

RAM: 1 gigabyte (GB) (32-bit) or 2 GB (64-bit)- am 3

Free hard disk space: 16 GB- am

Graphics card: Microsoft DirectX 9 graphics device with WDDM driver - am nevoie de ajutor aici

A Microsoft account and Internet access - Am cont
Eu am un laptop Asus K50AF:
Cu specificatiile acestea: http://www.emag.ro/......EK5S2BBBM/

Sper ca ma puteti ajuta.

3 răspunsuri:
| itsoft a răspuns:

Pana pe 29 iulie mai este man asa ca mai asteapta. dar ce ai zis tu este bine

| K0sti a răspuns:

Merge!

| Nevastuic explică:

Am uitat sa mentionez ca placa video are directX 10.1