| vvviper a întrebat:

Tocmai ce mi-ai luat un mouse nou, mai exact un Trust GXT 152, si tot face figuri cursor-ul pe ecran. Cand misc cursorul fuge in alta parte, gen 5-6 pixeli.Am reinstalat driverul dar degaba. Am dat scan la PC, nimic. Mouse-ul e nou nout, scos din cutie. Tin sa mentionez ca e pe birou, o suprafata lucioasa.

1 răspuns:
| DragosTrandafir a răspuns:

Foloseste un mouse-pad o carte sau un carton fin dupa ce alegi una din variantele astea setezi viteza din pc si vor fii toate bune si frumoase happy