| alexandruhkcjydxju a întrebat:

Salut.
Tocmai ce mi-am cumparat HTC one m8.
Totul bine, insa nu stiu cum sa schimb o setare gresita de mine.
Am intrat in blinkfeed si am dat pe o postare de pe facebook si m-a intrebat cu ce vreau sa o deschid, cu aplicatia facebook sau cu browserul si din greseala am dat "always with browser".
Cum schimb asta?

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Citeste cartea lui tehnică, de unde vrei sa stim noi, vezi ca l blochezi daca l tot fți atîta.

| Rommeo a răspuns:

Intra in browser si sterge cache-ul si data, eventual fa la fel si la blinkfeed.