| TK_Cristi_1994 a întrebat:

Tocmai ce mi-am cumparat o placa video noua ( Nvidia gforce gtx 1050 ti ) problema este ca eu la monitor am o singura intrare si aceea VGA iar placa video are numai DVI-D si hdmi si as vrea sa va intreb daca in situatia in care mi-as cumpara un adaptor hdmi-VGA ar merge? deoarece am auzit ca seriile 10 nu functioneaza cu un astfel de adaptor! Multumesc!

4 răspunsuri:
| SilviaDulcik a răspuns:

Îți cumperi așa ceva: http://www.mivarom.ro/......ga-p-10957
și sigur va funcționa. Nu are de ce să nu meargă.

| JackTD a răspuns:

Posibil sa nu mearga, trebuie sa ai si un monitor destul de bun penteu o asa placa video, te-aș sfatui sa iti cumperi si un monitor nou. Nu o sa te coaste mult comparativ cu placa video))

| MbCristi199 a răspuns:

Merge, nu te lua dupa ineptiile unora

| AnonimANM a răspuns:

La această placă îți recomand un monitor pe măsură ( ca să te bucuri 100% de achiziția făcută )