| georgekids a întrebat:

Salut, tocmai mi-am sters din greseala niste fotografii niste linkuri si alte fiiere de pe desktop, cum le-as putea recupera?

8 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Daca le-ai sters cu shift si delete...adios!
Mai aveai o sansa daca imediat in momentul urmator, opreai calculatorul, din priza (nu cu shut down), scoteai hardul, il puneai pe alt calculator si foloseai un program de recuperare. Altfel, daca ai facut alte operatii, ca oprire si repornire a calculatorului sau alte operatii, acele date au fost rescrise si nu prea mai ai sanse de recuperare! Sau chiar daca recuperezi o parte din ele vor fi trunchiate si inutilizabile!

| LTAA a răspuns:

Recycle Bin?

Răspuns utilizator avertizat
| AnaBubbles a răspuns:

Buna! Te duci in Recycle Bin si le gasesti acolo.Selectezi ce ai nevoie adica dai click stanga(ti-i apasat) si vezi ca trebuie sa ai o chestie albastruie deasupra tuturor. Apoi dai click dreapa si apoi apesi RESTORE...

| maddoximilian a răspuns:

Vezi in gunoi, select all restore all

Răspuns utilizator avertizat