| Blawz0r a întrebat:

A venit vremea sa imi schimb telefonul si am 3 optiuni, iar aceste obtiuni sunt: Allview P6 PRO, Lenovo Vibe C, Allview x3 Soul Mini, dar inca nu m-am hotarat pe care sa il cumpar, va rog ajutati-ma.Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Allview X3 Soul mini deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.gsmarena.com/......mpare.php3

Toate cele bune!

| K0sti a răspuns:

Obtiuni? Ce sunt alea?

| LinxCont a răspuns:

As alege ceva de la Samsung, sa fie cu baterie detasabila (mai usor de schimbat) - calitatea e mai buna la telefoanele Samsung