| anonim_4396 a întrebat:

Abonamentul fiberlink 500 ar avea semnal intr-o comuna din Vaslui...Cam cat de limitata ar fi viteza?
Am auzit ca cei de la rcs rds stau cam prost cu viteza netului in zonele rurale...

2 răspunsuri:
| nutepriveste21 a răspuns:

De fapt nu ai viteza deloc. Abonamentul amintit de tine e disponibil prin fibra optica in orasele cat de cat importante.
Ei stau prost cu semnalul la digi net mobil in zonele rurale unde oricum si cu semnal bun nu depasesti cativa mega. Consulta pagina cu acoperirea relativa a serviciului aici http://www.rcs-rds.ro/asistenta/acoperire-servicii-digi?t=netmobil

| LidiaMarinescu a răspuns:

Nu cred ca e adevarat..Stiu ca e o firma foarte buna ..si sigur stau bine cu semnalul si in zonele rurale.