| vladlove123 a întrebat:

acum sunt acasa si sunt bolnav si nu am cum sa ies afara deoarece imi este foarte rau si nu stiu ce sa fac pe calculator in afara de stat pe mess pe TPU si pe facebook nu stiu ce sa fac. Dati-mi si mie cateva idei ca nu stiu ce sa mai fac. La televizor m-am uitat pana acum dar nu mai am chef. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| dydydeea a răspuns:

Vrei sa-ti zic ce sa faci? Si eu ma plictisesc, hai sa facem o conversatie! Lasa-mi pe pv id-ul sau ti-l las eu?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Citeste lejer, fara sa te fortezi, ceva din lecturile obligatorii. Asa iti va trece timpul si vei fi la zi cu lecturile.

Răspuns utilizator avertizat
| diwa a răspuns:

Www.miniclip.ro sau www.miniclip.com. Mai e un site distractic www.cleverbot.com