| CalinPop a întrebat:

Acum vreo 2 ani mi-am pierdut PlayStationul Portabil(parca il aveam la Craciunul din 2013). Am cautat cam peste tot in casa si nu l-am gasit, frate-miu zice ca nu l-a dus niciunde. Tin minte ca il lasasem la incarcat intr-o zi si il pusesem intr-un sertar(priza e langa sertar), iar peste vreo saptamana deja nu mai era pe niciunde(cand aveam nevoie de el). Insa incarcatorul i-l gasisem. A doua zi si incarcatorul disparuse. Acum il caut ca nebunul, actele de la el inca le mai am. Cum pot face sa mi-l recuperez?

Răspuns Câştigător
| siriusblack98 a răspuns:

Nu ai cum sa il mai recuperezi(daca mai are garantie chiar nu conteaza ei doar repara defectiunile nu restituie aparatul in caz de pierdere sau furt).