| heyromania a întrebat:

Allview P5 Symbol sau Allview P5 Quad? Alta intrebare, in general ce parere aveti despre Allview? Multumesc! happy

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Sunt de părere că Allview P5 Symbol e mult mai acesibil și mai bun happy așa că Allview P5 Symbol happy

Nu mi-a plăcut niciodată firma asta dar din câte știu e destul de bună happy

| MozZatY a răspuns:

E mult mai ok Allview P5 Quad, camera mai buna, memorie ram mai mare plus mai multe optiuni.
Sunt ok ca telefoane, nu am auzit pe nimeni sa se planga de ele tongue low cost si bune

| ForeverAloneGirl a răspuns:

Saluuut! ^^
Nu-ți recomand Allview! Am avut, astăzi l-am vândut și mâine îmi iau alt telefon.
Este de toată jena, n-am găsit nimic pentru el, nici căști, nici husă...
Plus că mi se bloca încontinuu și dacă aveam doar două jocuri...
Nu-ți recomand nimic de la Allview!
Baftă în continuaaare! ♥ happy

| gabriel88888888 a răspuns:

Allview e un telefon de toata jena!
Am avut si nu mi-a placut
Acum am un evolio onyx si sunt f multumit! E si ieftin si bun