| Mihai1972 a întrebat:

Alte variante! Ce-mi recomandati intre Samsung Galaxy i9001 S plus sau Samsung i1903 R? Cel mai bun raspuns primeste funda!

Răspuns Câştigător
| Liviucu a răspuns:

Samsung Galaxy S2, clar. Nici nu e prea mare diferenta intre S1 si S2. Nu te prosti, dai un ban dar face. Si eu mi-l iau maine in rate de la Domo, daca lucrezi ar fi mai bine in rate decat de la Orange unde dai dublu pe el cu abonamentele lor si cu tot.

Succes!

1 răspuns:
| LaraLee a răspuns:

Eu iti recomand Galaxy s2 daca iti permiti. daca nu, Galaxy R este cel mai bun dintre cele doua. ai un compare mai jos
http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=3967&idPhone2=3908