| ionutyvtf a întrebat:

Am 2 monitoare cu tub si vreau sa scap de ele. Aveti idee daca mai ruleaza programul rabla pentru pc? Ori un depozit de calculatoare unde pot sa le vand. Le tin degeaba in mansarda si sunt in stare buna de functionare, fara crapaturi etc. Sunt din Constanta.

Răspuns Câştigător
| Alexsterea18 a răspuns:

Salut. Iti sugerez sa le vinzi pe mercador sau tocmai.ro. Sigur o le cumpere cineva.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca tot le arunci, cu cat le dai? Gaandeste -te la raspuns, ai grija la ce pret le dai pentru ca sunt...vechi,nimeni nu mai foloseste asa ceva.